Manipulanti výroby - řidič VZV / Řidiči ostatních skladovacích vozíků

FirmaPipelife Czech s.r.o.
ÚvazekHPP
Mzda28 000 Kč až 30 000 Kč
Zobrazit kontakty Odpovědět na inzerát

Popis nabídky práce:

ND

Náplň práce:

* vyvážení a navážení materiálu na výrobní halu ve 12-ti hodinových směnách v rytmu 2 ranní směny, 2 noční směny a 4 dny volno
* vyvážení hotové výroby
* kontrola úplnosti balení
* odvádění do systému
* místo výkonu práce: Otrokovice

Požadujeme:

* SŠ vzdělání s výučním listem
* manuální zručnost, spolehlivost, fyzickou zdatnost
* schopnost učit se nové věci
* řidičské oprávnění na VZV
* základní znalost práce na PC

Nabízíme:

* adekvátní finanční ohodnocení s perspektivou růstu
* finanční bonus při plnění výkonnostních ukazatelů
* podporu ke zvyšování kvalifikace
* příplatek za práci v nepřetržitém provozu
* stabilní pracovní smlouvu ve společnosti s dlouhodobou historií
* široké spektrum dalších zaměstnaneckých benefitů

Zaměstnanecké výhody: firemní akce, příspěvek na vzdělávání, dovolená navíc, prémie, příspěvek na penzijní připojištění, sleva na firemní výrobky, závodní stravování, cafeterie, multisport karta, příspěvek na dojíždění a další.

Požadujeme:

požadované zkušenosti a praxe:
  • Řidičský průkaz - řízení motorových vozíků (VZV)
minimální požadované vzdělání:střední odborné s výučním listem (SOU)

Nabízíme:

adresa pracoviště:Kučovaniny 1778, Otrokovice, 76502, Česko
mzda, plat (hrubý):28 000 Kč až 30 000 Kč - kolik je to čistého? Výpočet čisté mzdy 2024 ZDE
typ pracovního úvazku:HPP
směny:nepřetržitý provoz
datum nástupu:01. 05. 2024
benefity a pracovní výhody:
  • Jízdní výhody
  • Podnikové stravování
  • Dovolená navíc
  • Zvláštní prémie
  • Jiné výhody

Další důležité informace o nabídce práce:

jméno zaměstnavatele:Pipelife Czech s.r.o., IČ: 60709391
datum zveřejnění nabídky práce:25. 03. 2024

Kontakty pro odpověď na inzerát

kontaktní osoba:Lenka Kunzová
telefon:577 111 265, 603 144 902 (po - pá 9:00 - 15:00 hod
e-mail:[email protected]

Často kladené otázky k této nabídce práce

1️⃣ NABÍZÍME:

Jaké podmínky nabízí firma Pipelife Czech u této nabídky práce >> Nabízená mzda (hrubého): 28 000 Kč až 30 000 Kč ; Benefity a výhody: Jízdní výhody, Podnikové stravování, Dovolená navíc, Zvláštní prémie, Jiné výhody, ; Pracovní úvazek: HPP ; Typ směn: nepřetržitý provoz ; Adresa práce: Kučovaniny 1778, Otrokovice, 76502, Česko ; Nástup: 01. 05. 2024 ;

2️⃣ Jak se o práci přihlásit?

Tato nabídka práce má uvedeno telefonní číslo i kontaktní emailovou adresu. Můžete tedy využít oba způsoby kontaktu. Klikněte na tlačítko Odpovědět ZDE a kontakty se vám zobrazí.